Panele z mchu chrobotka - montaż i konserwacja
Panele z mchu chrobotka - montaż i konserwacja

Panele z mchu chrobotka - jak montować i konserwować?

Spotykamy się z wieloma zapytaniami naszych klientów, dotyczących montażu oraz konserwacji paneli. Zanim jednak odniesiemy się bezpośrednio do powyższych pytań, warto nadmienić jak wygląda proces tworzenia. Przy okazji, dowiecie się kilku dodatkowych informacji, m.in. skąd bierze się taka cena.

 

czytaj całość »
Oplątwa - AirPlants - Co to jest i jak o nią dbać?
Oplątwa - AirPlants - Co to jest i jak o nią dbać?

Oplątwa

zwana również jako AirPlant, rośnie bez podłoża, a wężowe liście oplątwy wprowadzają egzotyczny klimat do salonów. Epifityczna roślina Tillandsia caput-medusae jest łatwą w pielęgnacji rośliną domową, o ile zwracasz uwagę na jej nieortodoksyjne potrzeby. Przy odpowiedniej opiece ta roślina nie rzuca wyzwania nawet niewprawnej dłoni. Przeczytaj i dowiedz się, jak dbać o oplątwę.

czytaj całość »
Mech chrobotek - czym jest i jakie ma zalety?
Mech chrobotek - czym jest i jakie ma zalety?

Dekoracja wnętrz za pomocą roślin to trend wzrostowy zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Ogrody wertykalne lub  wewnętrzne tereny zielone zapewniają namiastkę natury w zamkniętym pomieszczeniu. Rośliny pozwalają poczuć spokój, relaksują i dają odpoczynek. Skąd wziął się zatem mech chrobotek? 

czytaj całość »
Mech chrobotek - 10 najważniejszych rzeczy
10 najważniejszych rzeczy o chrobotku

Mech chrobotek

to świetny pomysł na nietypowe, ale jednocześnie nowoczesne i przede wszystkim piękne ozdobienie wnętrz. Jednym, naturalnym akcentem możesz odmienić swoje pomieszczenia, od łazienki, po korytarz, salon i kuchnie. Jednak aby chrobotek mógł cieszyć Twoje oko i oczy Twoich gości, musisz wiedzieć o nim kilka rzeczy. Jednak śmiało mogę powiedzieć, nie zrażaj się, obsługa chrobotka jest niezwykle prosta i spełni oczekiwania zarówno tych, którzy dysponują dużą ilością wolnego czasu, ale i tych, którzy nie mają czasu i ręki do dbania o zielone, naturalne akcenty w swoim otoczeniu. Przeczytaj najważniejsze informacje.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl