Dekoracje z mchu
Dekoracje z mchu

Dekoracje z mchu. Dla kogo? Do jakich pomieszczeń? Z jakim przeznaczeniem?

Odpowiedzi na powyżej postawione pytania można było udzielić w jednym zdaniu. Pozwolę sobie jednak trochę się rozwinąć i bardziej uszczegółowić pewne kwestie. Na początek, dlaczego o tym piszemy?

Ponieważ o to pytacie. Nasza praca to nie tylko tworzenie dekoracji, moderowanie sklepu, zdjęcia itd. Ogromną część stanowi kontakt z klientem. Czyli z Tobą. Telefonicznie oraz mailowo codziennie odpowiadamy na wiele pytań dotyczących dekoracji z mchu, możliwości personalizacji, tworzenia obrazów z mchu w konkretnych wymiarach i wiele innych.

Dekoracje z mchu, dla kogo?

Zdecydowanie dla każdego. W szczególności dla osób, które cenią naturę, a brak czasu nie pozwala na zajmowanie się żywymi roślinami. Zarówno mech chrobotek, mech poduszkowy oraz rośliny stabilizowane mogą dodać naturalnego charakteru i wypełnić przestrzeń na zielono tam, gdzie naturalne rośliny nie dadzą rady. Obraz z mchu będzie również świetnym dodatkiem dla osób, które nie boją się innowacji i szukają nowoczesnych rozwiązań do swoich wnętrz.

Do jakich pomieszczeń dekoracje z mchu?

Obraz z mchu oraz roślin stabilizowanych  przede wszystkim odnajdą się pod dachem, w miejscach, które nie są stale nasłonecznione. Często pytacie nas o łazienki. Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Nasze doniczki z mchem ożywią pomieszczenia, w których brakuje okna i panuje wysoka wilgotność, a zwykła roślina nie przetrwa. Natomiast obraz z mchu świetnie sprawdza się na ścianach salonu, w korytarzach oraz sypialniach. Nie zapominajmy również o powierzchniach biurowych. Panele z mchu idealnie wypełnią wnęki i wpasują się właściwie w każde miejsce Waszych domów i biur.

Dekoracje z mchu dla siebie czy na prezent?

Przeznaczenie dekoracji wykonywanych w naszej pracowni może być dwojakie. Tak jak piszemy wyżej, dekoracje z mchu to przede wszystkim wystrój wnętrz. Jednakże mech odnajdzie się również w roli prezentu. Nasi klienci wybierają obrazy z mchu jako formę podziękowania rodzicom w trakcie wesela. Nasze ramki z sercami z mchu to świetny pomysł na wyjątkowy upominek, który może zastąpić bukiet róż. Drzewo życia lub bonasi świetnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę lub urodziny bliskiej osoby. W naszej ofercie, znajdziecie też metryczkę urodzenia, pamiątkę chrztu i wiele innych.

Warto nadmienić, że do tworzenia naszych produktów, używamy mchu najwyższej jakości, który kupujemy tylko u sprawdzonych dostawców. Nasze obrazy zamykamy w ręcznie robionych, drewnianych ramach. Każdy produkt pakujemy tak, aby dotarł do klienta w nienaruszonym stanie.

Podsumowując, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Odpowiemy, podpowiemy, doradzimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl